تدوین برنامه مدون برای تغییر رویکردها در “بیتامین”/کارکنان ارزیابی می‌شوند

مهندس میثاق هلاکوئی رئیس هیئت مدیره زنجیره بیتامین در نشست شورای عالی مدیران این زنجیره با بیان اینکه در سال 1397 وقتی به فکر تاسیس این زنجیره افتادیم سیر تحولی آن در جلوی چشممان بود، گفت: به تدریج اساس شرکت و سپس زنجیره بیتامین با حضور افراد متخصص در مجموعه شکل گرفت.

برگزاری مراسم تقدیر از کارکنان کشتارگاه بیتامین

وی با بیان اینکه سرعت تغییرات در اقتصاد کشور و جهان به شدت بالا است و وضعیت آن مداوم در حال تغییر است، ادامه داد: با توجه به این تغییرات و تصمیمات خلق‌الساعه‌ای که در اقتصاد کشور گرفته می‌شود باید خودمان را به روز کنیم و بر اساس شرایط تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کنیم.

رئیس هیئت مدیره زنجیره بیتامین با تاکید بر اینکه سال 1402 درس خوبی برای مجموعه بیتامین بود، افزود: در این سال نتوانستیم از داشته‌های خود به خوبی بهره ببریم و این موضوع باعث شد در برخی مواقع با چالش‌های جدی مواجه شویم.

مهندس هلاکوئی با بیان اینکه در سال 1403 باید از داشته‌ها و منابع خود به نحوه احسن استفاده کنیم تا بهره‌وری بهتری داشته باشیم، عنوان کرد: با آنالیزهای که در نقاط ضعف و قوت مجموعه انجام شده است مدیران ارشد بیتامین به این نتیجه رسیدند تا تغییری در سیستم اهداف و رویکردهای مجموعه داشته باشیم.

وی تصریح کرد: مجموعه بررسی‌های تیم تخصصی بر این شد تا برنامه‌ای مدون برای هر واحد و بخش مجموعه تدوین شود تا این برنامه چراغ راهی برای عملکرد کارکنان و پرسنل بیتامین باشد.

رئیس هیئت مدیره زنجیره بیتامین با اعلام اینکه به دلیل محدودیت منابع باید از داشته‌های مجموعه به نحو احسن و در جهت بهره‌وری بهتر استفاده شود، اظهار کرد: علاوه بر بهینه کردن منابع باید از منابعی که در دسترس نیست استفاده کنیم تا به بهره‌وری و سپس به سودآوری برسیم.

مهندس هلاکوئی درباره تدوین برنامه سال 1403 توضیح داد: برای تدوین این برنامه ساعت‌های متعددی جلسه برگزار شده و ظرف مدت یک ماه نهایی و به واحدها برای اجرا ابلاغ شد.

وی با تاکید بر اینکه در سال 1403 ملاک ارزیابی واحدهای زیر مجموعه زنجیره بیتامین همین برنامه تدوین شده است، ادامه داد:طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است به صورت ماهیانه در جلساتی که برگزار می‌شود میزان عملیاتی شدن برنامه‌ها ارزیابی شود.

رئیس هیئت مدیره زنجیره بیتامین با تاکید بر اینکه سال 1403 با توجه به شرایط اقتصادی کشور سال صبر و تحمل نیست، گفت: مدیران و پرسنل مجموعه بیتامین باید ضمن اجرایی کردن برنامه تدوین شده به دنبال راهکارهای مناسب برای ارتقا مجموعه و بهینه سازی منابع باشند.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: