قیمت مرغ کاهشی است/افزایش تولید در کشتارگاه‌های گلستان

علی اصغر نادران دبیر انجمن کشتارگاه‌های استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار واحد رسانه و تبلیغات شرکت بیتامین، از جلسه اعضای این انجمن با استاندار گلستان در روزهای آینده درباره وضعیت تولید و قیمت مرغ، در استان خبر داد و گفت: این نشست به دلیل اینکه استاندار در سفر کاری بود به روزهای آینده موکول شده است.

نگرانی در عرضه مرغ نداریم

وی با بیان اینکه در روزهای گذشته نیز تعدادی از تولیدکنندگان و اعضای انجمن جلسه‌ای با امام جمعه موقت استان، درباره وضعیت تولید مرغ داشتند، ادامه داد: امام جمعه موقت استان نیز دستورهای لازم به استانداری استان، برای پیگیری وضعیت ایجاد شده را صادر کرد.

دبیر انجمن کشتارگاه‌های استان گلستان با اعلام اینکه روند تولید در کشتارگاه‌های استان در چند روز گذشته رو به افزایش است، عنوان کرد: به طور نمونه در روز چهارشنبه 22 آذر حدود 800 تن در کشتارگاه‌های استان، گوشت مرغ تولید شد که این موضوع نشان می‌دهد تولید در حال افزایش است.

نادران با اعلام اینکه در روزهای آینده قیمت مرغ کاهشی خواهد بود، اظهارداشت: با توجه به افزایش تولید و کاهش التهابات در بازار مرغ زنده، در حال حاضر شاهد کاهش قیمت‎‌ها هستیم.

وی تصریح کرد: در جلسه‌ای که با استاندار گلستان خواهیم داشت مشکلات مرغداران استان را به آقای زنگانه اعلام خواهیم کرد تا با همفکری، هرچه سریعتر بتوانیم از وضعیت فعلی ایجاد شده خارج شویم.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: