قیمت جدید مرغ در “گلستان” مشخص شد

علی اصغر نادران دبیر انجمن کشتارگاه‌های استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار واحد رسانه و تبلیغات شرکت بیتامین با بیان اینکه در چند روز گذشته جلسات متعددی با مسئولان استانداری استان برای تعیین وضعیت قیمت مرغ داشتیم، گفت: در آخرین جلسه‌ای که در این زمینه برگزار شد معاون استاندار، مسئولان سازمان جهاد کشاورزی و سازمان صنعت و معدن و تجارت استان حضور داشتند.

خوبی از ستکاوا ندیدیم/تولید برای کشتارگاه‌ها به صرفه نیست/قدرت خرید مرغ کاهش یافته است

وی با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد برای جلوگیری از متضرر شدن تولیدکنندگان قیمت مرغ درب کشتارگاه 84 هزار تومان تعیین شود، افزود: طبق همین مصوبه خرده فروشی درب فروشگاه‌ها 89 هزار تومان خواهد بود.

دبیر انجمن کشتارگاه‌های استان گلستان با بیان اینکه طبق مصوبات انجام شده مقرر شد تا تامین مرغ میدان بهمن تهران از سوی کشتارگاه‎‌های استان گلستان با همان قیمت 84 هزار تومان انجام شود، عنوان کرد: سهمیه میدان بهمن حدود 200 تن و برای توزیع در سطح استان 150 تن در نظر گرفت شد و اگر کشتارگاهی مازاد تولید داشتند می‌توانند آن را به قیمت آزاد عرضه کنند.

نادران با اعلام اینکه طبق تصمیم‌گیری انجام شده مقرر شده تا 40 درصد مرغ زنده خریداری شده از سوی کشتارگاه‌ها به قیمت 62 هزار تومان باشد، اظهار داشت: 60 درصد مابقی نیز به صورت توافقی خواهد بود.

وی تصریح کرد:اگر مرغ عرضه شده از سوی کشتارگاه‌ها به هردلیلی به فروش نرفت، کشتارگاه‌ها مجاز هستند تا آن را به قیمت آزاد به فروش برسانند.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: