برگزاری مراسم تقدیر از کارکنان کشتارگاه بیتامین

به گزارش واحد رسانه و تبلیغات زنجیره بیتامین، مراسم تجلیل از کارکنان کشتارگاه بیتامین که در بازسازی این واحد پس از آتش‌سوزی فعالیت داشتند، با حضور مهندس هلاکوئی رئیس هیئت مدیره و دکتر یحیی پور مدیرعامل این زنجیره برگزار شد.

راه‌اندازی مجدد خط تولید کشتارگاه بیتامین/خسارت 35 میلیاردی پس از آتش‌سوزی

در این مراسم مهندس مرتضی مهاجر رئیس هیئت مدیره کشتارگاه بیتامین ضمن تشکر از کارکنانی که در بازسازی این واحد نقش داشتند، گفت: برای بازسازی کشتارگاه پس از آن حادثه مهیب کارکنان این واحد از جان مایه گذاشتند و به معنای واقعی خانواده بودن را در این چند روز مشاهده کردیم.

وی با بیان اینکه در چند روزی که در حال بازسازی کشتارگاه بودیم برای این عزیزان خستگی معنای نداشت، ادامه داد: امیدوارم بتوانیم زحماتی که این عزیزان در آن چند روز متحمل شدند را جبران کنیم.

دکتر سید رضا یحیی پور مدیرعامل زنجیره بیتامین نیز در این مراسم ضمن تشکر از کارکنانی که در بازسازی کشتارگاه نقش داشتند، گفت: آن روزی که تصمیم به تاسیس بیتامین گرفتیم یک سال زمان برد تا شعار مجموعه را “خانواده‌ای به نام بیتامین” انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: در طول دوران فعالیت بیتامین هیچ‌گاه به این نتیجه نرسیده بودیم که واقعا خانواده شده‌ایم یا خیر؟ اما در زمان آتش سوزی کشتارگاه و اتفاقاتی که پس از آن افتاد مشخص شد که به معنای کلمه بیتامین تبدیل به خانواده شده است.

مدیرعامل زنجیره بیتامین با بیان اینکه تمامی پرسنل کشتارگاه هر کدام به نوبه خود در بازسازی این واحد تولیدی نقش داشتند، افزود:با تلاش کارکنان و مدیریت مهندس هلاکوئی ظرف مدت کوتاهی کشتارگاه دوباره راه‌اندازی شد که جا دارد از زحمات تمامی عزیزان که در این راه متحمل زحمت شدند تشکر و قدردانی داشته باشم.

دکتر یحیی پور تصریح کرد: کارکنان سایر بخش‌های مجموعه نیز دست به دست هم دادند تا هرچه سریعتر کشتارگاه هرچه سریعتر راه‌اندازی شود تا امید به سر سفره تمامی کارکنان مجموعه بیتامین بازگردد که جا دارد بازهم از زحماتی که این عزیزان متحمل شده‌اند تشکر و قدردانی داشته باشیم.

مدیرعامل بیتامین اظهارداشت: زمانی که مشکلی برای یک خانواده رخ می‌دهد پس از آن می‌توان میزان خانواده بودن، دوستی و برادری را مشاهده کرد که خدا را شاکریم این موضوع را در چند روز گذشته در خانواده بیتامین دیدیم.

مهندس میثاق هلاکوئی رئیس هیئت مدیره زنجیره بیتامین نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از کارکنانی که در بازسازی کشتارگاه نقش داشتند، گفت: این مراسم برای جبران گوشه‌‍ای از زحمات عزیزانی است که با تلاش و فداکاری‌های خود سعی کردند تا هرچه سریعتر این واحد تولیدی را به چرخه تولید بازگردانیم.

وی با بیان اینکه در چند روزی که درگیر بازسازی کشتارگاه بودیم همه مجموعه با انرژی وصف ناپذیر و بدون اینکه خستگی احساس کنند تلاش کردند تا کشتارگاه بازسازی شود، ادامه داد: این حس تیم بودن و اتفاقاتی که در چند روز پس از آتش‌سوزی رخ داد واقعا بنده و دکتر یحیی‌پور را شگفت‌زده کرده بود.

رئیس هیئت مدیره زنجیره بیتامین با تاکید بر اینکه انرژی که در آن چند روز از کارکنان مجموعه به ویژه پرسنل کشتارگاه دریافت کردیم باعث شد تا مصمم‌تر شویم از راهی که در مجموعه بیتامین آغاز کرده‌ایم پا پس نکشیم، عنوان کرد:کشتارگاه‌ آتش گرفت اما یک تجربه گران بها به دست آوردیم و آن این بود که متوجه شدیم که چه گوهرهای در مجموعه بیتامین در حال فعالیت هستند. برای بازسازی کشتارگاه، پرسنل مجموعه خالصانه و بی ریا پای کار آمدند.

مهندس هلاکوئی ضمن بازگویی خاطرات روز آتش‌سوزی، ادامه داد: زمانی که به بنده اطلاع دادند که کشتارگاه دچار حریق شده است در جلسه‌ای بودم و پس از جلسه به سرعت خودم را به محل حادثه رساندم و در راه تنها به این فکر بودم که آتش به  مخزن‌های آمونیاک سرایت نکند که در این صورت قطعا فاجعه‌ای رخ می داد.

وی تصریح کرد: در بین راه گرگان تا علی آباد هر چند دقیقه یکبار با پرسنلی که در محل حادثه بودند در تماس بودم و اولین سوال در هر مکالمه این بود که آتش به سمت مخازن رفته است یا خیر؟ تنها نگرانی بنده این بود که خدای ناکرده اتفاقی برای پرسنلی که در کشتارگاه مشغول فعالیت بودند رخ ندهد.

رئیس هیئت مدیره بیتامین با بیان اینکه صحنه های عجیبی در زمان آتش سوزی شاهد بودیم و رشادت‌های که کارکنان در آن روز داشتند هیچ‌گاه از ذهن و خاطر افرادی که در محل حادثه حضور داشتند پاک نخواهد شد، گفت: روز حادثه کشتارگاه بیتامین به مانند میدان جنگی تبدیل شده بود که سربازان به خط مقدم می‌رفتند و با دشمن می‌جنگیدند و مصدوم می‌شدند و به پشت خط مقدم برای مداوا منتقل می‌شدند.

مهندس هلاکوئی با تاکید بر اینکه روز آتش سوزی کشتارگاه بیتامین به واقع روز سختی برای مجموعه بود، عنوان کرد: کشتارگاهی که تولید داشت به یکباره دچار حریق شده بود، اما برخی این سختی را دیدند و با رشادت و فداکاری دست به اقدام زدند.

رئیس هیئت مدیره زنجیره بیتامین اظهار کرد:پس از اینکه خط تولید استارت خورد یک آرامشی به مجموعه بیتامین تزریق شد.

لازم به ذکر است در این مراسم از یکی از کارکنان کشتارگاه بیتامین که حدود سال از بیماری اعتیاد رهایی یافته است نیز از سوی مدیریت مجموعه بیتامین تقدیر و تشکر شد.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: