فردا، آغازاولین کمپین پائیزی بیتامین مارکت

به گزارش واحد رسانه و تبلیغات شرکت بیتامین استرآباد، اولین کمپین پائیزی بیتامین مارکت به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) از روز یکشنبه 9 مهر تا سه شنبه 11 مهر در شعبات این مارکت، در استان گلستان و شهرستان شاهرود آغاز خواهد شد.

عرضه گوشت مرغ در بیتامین مارکت به قیمت کشتارگاه

لازم به ذکر است در این کمپین قرار است به مشتریانی که خریدهای چهارصد هزار تومان به بالا داشته باشند بن‌های تخفیف 50 هزار تومانی اعطا شود.

همچنین در این کمپین پائیزی تخفیفاتی برای خرید غیرحضوری از طریق سایت بیتامین مارکت نیز در نظرگرفته شده است.

به گزارش بیتامین، در شب میلاد پیامبر اکرم(ص) نیز مراسمی در محل بیتامین مارکت گرگان به همراه پذیرای ویژه برگزار خواهد شد.

گفتنی است،مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای بیتامین مارکت در سال ۱۴۰۰ و در راستای تسهیل امر خرید مرغ، گوشت، ماهی و سایر محصولات پروتئینی در سراسر ایران، با پشتوانه زنجیره تولید گوشت مرغ بیتامین فعالیت خود را آغاز کرد.

افتتاح هایپر پروتئین مدرن بیتامین مارکت در سال ۱۴۰۰ در شهر گرگان نقطه شروعی در جهت دستیابی به این هدف بود.

بیتامین مارکت این افتخار را دارد که گوشت مرغ سالم و بهداشتی را بدون واسطه و با قیمت تمام‌ شده پایین‌تر نسبت به سایر تولیدکنندگان، به مصرف‌کنندگان در سراسر ایران ارائه نماید.

تنوع بالای محصولات پروتئینی از جمله انواع مرغ قطعه‌بندی، مرغ و گوشت طعم‌دار، ماهی، غذاهای آماده، نوشیدنی‌ها و محصولات سوپرمارکتی، بیتامین مارکت را به فروشگاهی کامل در این زمینه تبدیل کرده است.

همچنین در راستای سهولت در امر خدمت‌رسانی، بیتامین مارکت در قالب یک فروشگاه آنلاین تمامی محصولات خود را با تضمین بالاترین کیفیت و ضمانت بازگشت کالای بدون قید و شرط به هموطنان عزیز ارائه می‌دهد.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: