کمپین فروش ویژه بیتامین مارکت برای روز پدر/تخفیفات 5 تا 10 درصدی

خانم مهندس غزل فغانی مدیر واحد رسانه و تبلیغات شرکت بیتامین استرآباد در گفت‌وگو با خبرنگار این واحد، از برگزاری اولین کمپین فروش ویژه زمستانه بیتامین مارکت به مناسبت روز پدر خبر داد و گفت: این کمپین از تاریخ 4 بهمن ماه به مدت ۲ روز برگزار خواهد شد.

فردا؛آغاز سومین کمپین پائیزی بیتامین مارکت

وی با بیان اینکه این کمپین در شعبه بیتامین مارکت استان گلستان(گرگان) برگزار می‌شود، افزود: مشتریان عزیز بیتامین مارکت می‌توانند در این کمپین زمستانه ضمن خرید حضوری و غیرحضوری از تخفیفات ویژه 5 درصدی برای گوشت مرغ و گوشت قرمز و ۱۰ درصدی برای سایر محصولات پروتئینی عرضه شده در فروشگاه‌های بیتامین مارکت بهرمند شوند.

مدیر واحد رسانه و تبلیغات بیتامین با بیان اینکه در روزهای برگزاری کمپین برنامه‎‌های متنوعی برای مشتریان عزیر بیتامین مارکت در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: یکی از این برنامه‌های در نظر گرفته شده برای خریداران حضوری از بیتامین مارکت، استفاده از پارک کودکان مستقر در شعبه بیتامین مارکت گرگان است.

فغانی اظهار کرد: در این کمپین زمستانه خرید آنلاین و تلفنی مشتریان عزیر نیز به صورت رایگان برای آنها ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است پیش از این نیز بیتامین مارکت در فصل پائیز سه  کمپین برگزار کرده بود که با استقبال خوبی مواجه شد.

به گزارش واحد رسانه و تبلیغات شرکت بیتامین، مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای بیتامین مارکت در سال ۱۴۰۰ و در راستای تسهیل امر خرید مرغ، گوشت، ماهی و سایر محصولات پروتئینی در سراسر ایران، با پشتوانه زنجیره تولید گوشت مرغ بیتامین فعالیت خود را آغاز کرد. افتتاح هایپر پروتئین مدرن بیتامین مارکت در تیر ماه ۱۴۰۰ در شهر گرگان نقطه شروعی در جهت دستیابی به این هدف بود.

بیتامین مارکت این افتخار را دارد که گوشت مرغ سالم و بهداشتی را بدون واسطه و با قیمت تمام‌ شده پایین‌تر نسبت به سایر تولیدکنندگان، به جامعه مصرف‌کننده در سراسر ایران ارائه نماید. تنوع بالای محصولات پروتئینی از جمله انواع مرغ قطعه‌بندی، مرغ و گوشت طعم‌دار، ماهی، غذاهای آماده، نوشیدنی‌ها و محصولات سوپرمارکتی، بیتامین مارکت را به فروشگاهی کامل در این زمینه تبدیل کرده است.

همچنین در راستای سهولت در امر خدمت‌رسانی ، بیتامین مارکت در قالب یک فروشگاه آنلاین تمامی محصولات خود را با تضمین بالاترین کیفیت و به صورت ارسال رایگان (برای خریدهای بالای ۳۰۰هزار تومان) در سطح شهر گرگان ارائه می‌دهد.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: