آغاز کمپین فروش ویژه بیتامین مارکت از 12 اسفند

خانم مهندس غزل فغانی مدیر واحد رسانه و تبلیغات زنجیره بیتامین استرآباد در گفت‌وگو با خبرنگار این واحد، از برگزاری اولین کمپین فروش ویژه اسفندماه بیتامین مارکت خبر داد و گفت: با توجه به استقبال بی‌نظیر از کمپین‌های فروش و طبق تصمیمات اتخاذ شده از سوی مدیران زنجیره بیتامین، مقرر شده تا اولین کمپین اسفندماه این مجموعه از تاریخ 12 اسفند به مدت 2 روز برگزار شود.

وی با بیان اینکه این کمپین در شعبه بیتامین مارکت استان گلستان(گرگان) برگزار می‌شود، افزود: مشتریان عزیزمی‌توانند در این کمپین زمستانه ضمن خرید حضوری و غیرحضوری از تخفیفات ویژه ۵ درصدی برای گوشت مرغ و گوشت قرمز و ۱۰ درصدی برای سایر محصولات پروتئینی عرضه شده در فروشگاه‌های بیتامین مارکت بهرمند شوند.

مدیر واحد رسانه و تبلیغات بیتامین با بیان اینکه در روزهای برگزاری کمپین برنامه‎‌های متنوعی برای مشتریان عزیر بیتامین مارکت در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: یکی از این برنامه‌های در نظر گرفته شده برای خریداران حضوری از بیتامین مارکت، استفاده از پارک کودکان مستقر در این مارکت است.

فغانی اضافه کرد: در این کمپین زمستانه خرید آنلاین و تلفنی مشتریان عزیر نیز به صورت رایگان برای آنها ارسال خواهد شد.

وی با بیان اینکه تا انتهای سال احتمالاً یکبار دیگر بیتامین مارکت کمپین فروش خواهد داشت، اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ها برای این موضوع نیز انجام شده است که در روزهای آینده زمان برگزاری این کمپین نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیر واحد تبلیغات و رسانه زنجیره بیتامین، افزود: پیش از این نیز بیتامین مارکت در فصل پائیز سه  کمپین و در فصل زمستان یک کمپین فروش ویژه برگزار کرده بود که با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شده بود.

به گزارش واحد رسانه و تبلیغات شرکت بیتامین، مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای بیتامین مارکت در سال ۱۴۰۰ و در راستای تسهیل امر خرید مرغ، گوشت، ماهی و سایر محصولات پروتئینی در سراسر ایران، با پشتوانه زنجیره تولید گوشت مرغ بیتامین فعالیت خود را آغاز کرد. افتتاح هایپر پروتئین مدرن بیتامین مارکت در تیر ماه ۱۴۰۰ در شهر گرگان نقطه شروعی در جهت دستیابی به این هدف بود.

بیتامین مارکت این افتخار را دارد که گوشت مرغ سالم و بهداشتی را بدون واسطه و با قیمت تمام‌ شده پایین‌تر نسبت به سایر تولیدکنندگان، به جامعه مصرف‌کننده در سراسر ایران ارائه نماید. تنوع بالای محصولات پروتئینی از جمله انواع مرغ قطعه‌بندی، مرغ و گوشت طعم‌دار، ماهی، غذاهای آماده، نوشیدنی‌ها و محصولات سوپرمارکتی، بیتامین مارکت را به فروشگاهی کامل در این زمینه تبدیل کرده است.

همچنین در راستای سهولت در امر خدمت‌رسانی ، بیتامین مارکت در قالب یک فروشگاه آنلاین تمامی محصولات خود را با تضمین بالاترین کیفیت و به صورت ارسال رایگان (برای خریدهای بالای ۳۰۰هزار تومان) در سطح شهر گرگان ارائه می‌دهد.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: