کمبودی در عرضه مرغ در استان گلستان نداریم

رمضان احمدی رئیس اتحادیه مرغ و تخم مرغ گرگان در گفت‌وگو با خبرنگار واحد رسانه و تبلیغات زنجیره بیتامین، با بیان اینکه شرایط تولید مرغ گرم در استان گلستان روند خوبی است، گفت: در حال حاضر کمبودی در عرضه مرغ در استان وجود ندارد.

مرغداران زیان‌ده شده‌اند/فعلاً صادرات مرغ نداریم

وی با بیان اینکه قیمت مرغ گرم در استان گلستان کیلوی 80 هزار تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد، افزود: با توجه به جوجه‌ریزی‌های که در ماه‌های گذشته در استان صورت گرفته کمبودی در کشتار و تامین مرغ نداریم.

رئیس اتحادیه مرغ و تخم مرغ استان گلستان اضافه کرد: روند تامین نهاده‌ها در چند ماه اخیر برای تولیدکنندگان شرایط خوبی داشته و مرغداران از این  نظر نیز مشکل خاصی نداشته‌اند.

احمدی با اعلام اینکه حدود 100 تن مرغ روزانه در استان گلستان توزیع می‌شود، اظهار کرد: در ایام عید و ماه مبارک رمضان به دلیل حجم تولیدی که در استان انجام شد مشکلی در تامین مرغ نداشتیم.

وی با تاکید براینکه نوسانات هفته‌های گذشته در بازار مرغ استان فروکش کرده و در حال حاضر شرایط خوب و عالی را سپری می‌کنیم، گفت: ماهانه بیش از ۱۳ میلیون جوجه ریزی در سطح استان انجام می‌شود که این موضوع باعث شده تا مشکلی در تامین مرغ گرم در استان نداشته باشیم.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: