اشتغالزایی برای 400 نفر در کشتارگاه بیتامین/رعایت اصول ذبح شرعی و موارد بهداشتی در کشتارها

مهندس غلامحسین ضیغمی مدیر کشتارگاه بیتامین استرآباد در گفت‌وگو با خبرنگار واحد رسانه و تبلیغات این شرکت با بیان اینکه در این واحد تولیدی برای بیش از 400 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد شده است، گفت: تمام تلاش مدیران شرکت بیتامین و کارکنان کشتارگاه این است که مرغ با کیفیت و سالم به دست مشتریان برسد.

وی با بیان اینکه تمامی کشتار‌های که در این کشتارگاه انجام می‌شود با رعایت مسائل شرعی انجام می‌شود، ادامه داد: نمایندگانی از دفتر نماینده ولی فقیه استان هر روز در خط کشتار حاضر هستند و بر روند ذبح اسلامی نظارت دارند و اگر مواردی بدون رعایت این مسائل انجام شده باشد از خط تولید کنار گذاشته می‌شود.

مدیر کشتارگاه بیتامین با بیان اینکه در روند تولید و کشتار نیز بر روند بهداشتی بودن مرغ‌ها و همچنان وزن استاندارد آنها نظارت لازم انجام می‌شود، عنوان کرد: در روزهای کشتار و در خط تولید، کاردان دامپزشکی همواره حضور دارد و بر روند کشتارها نظارت دارد و مرغ‌های که زیر وزن 900 گرم باشد یا بیماری داشته باشند را از مدار خارج می‌کند تا از آنها به عنوان ضایعات استفاده ‌شود.

مدیر کشتارگاه بیتامین با اعلام اینکه در این کشتارگاه مرغ‌های با 8 وزن مختلف تولید می‌شود، افزود: در قسمت بسته‌بندی کشتارگاه بیتامین نیز 5 خط وجود دارد که مرغ‌ها در این قسمت نسبت به وزن درخواستی مشتریان بسته‌بندی و تحویل داده‌ می‌شوند.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: