استفاده از داروهای جدید رویان دارو به صورت پایلوت در فارم‌های بیتامین

دکتر سید رضا یحیی‌پور مدیر عامل شرکت بیتامین استرآباد در گفت‌وگو با خبرنگار واحد رسانه و تبلیغات این شرکت از جلسه روز گذشته با مسئولان رویان دارو در محل شرکت بیتامین دانه رامیان خبر داد و گفت: در این جلسه که با هماهنگی آقای دکتر پناهی نماینده شرکت ماکیان دارو در استان گلستان ترتیب داده شده بود، آقای دکتر طوایف مدیر پشتیبانی و واحد علمی شرکت رویان دارو و معاون بازرگانی این شرکت حضور داشتند.

قیمت دستوری تولید کنندگان را متضرر می‌کند/مصرف کنندگان از جهان دیگر نیامده‌اند

وی با بیان اینکه شرکت رویان دارو از بزرگترین شرکت‌های تولید دارو طیور در کشور است، ادامه داد: در این جلسه 8 محصول جدید کاربردی در صنعت خوراک طیور که اخیراً در سبد کالایی شرکت رویان دارو قرار گرفته و به صورت وارداتی است به مدیران بیتامین معرفی شد.

مدیرعامل شرکت بیتامین افزود: پس از بحث و بررسی‌های لازم با مسئول فنی دامپزشکی بیتامین دانه و مهندسین فارم شرکت، مقرر شد تا نمونه‌‌های انتخاب شده از میان داروهای جدید به صورت تستی در اختیار شرکت بیتامین قرار داده شود.

دکتر یحیی‌پور تصریح کرد: این داروها به صورت پایلوت در چند فارم‌ و کارخانه تولید خوراک دان بیتامین مورد استفاده قرار می‌گیرد تا پس از انجام تست‌های لازم و علمی به کل فارم‌ها و کارخانه تولید دان تعمیم داده شود.

وی اظهار کرد: تا یکی دو روز آینده داروها در اختیار شرکت قرار می‌گیرد تا در اولین دوره جوجه‌ریزی‌ها در بخشی از فارم‌های بیتامین مورد استفاده قرار گیرد تا در پایان دوره پایش‌های لازم انجام گیرد.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: