دیدار رئیس هیئت مدیره زنجیره “بیتامین” با “کنعانی”

به گزارش خبرنگار واحد رسانه و تبلیغات زنجیره بیتامین، مهندس میثاق هلاکوئی رئیس هیئت مدیره زنجیره بیتامین، با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان با محمدرضا کنعانی مدیر کل این سازمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

تشکیل کارگروهی بین “بیتامین” و “بانک قرض الحسنه مهر ایران” برای ارتقاءهمکاری‌ها

در ابتدای این جلسه مهندس هلاکوئی ضمن تبریک هفته محیط زیست به کارکنان این مجموعه، گفت: در تفکر عامه اینگونه جا افتاده است که سازمان محیط زیست و صنایع دو لبه متضاد هستند که اینگونه نیست و تقابلی بین این دو بخش وجود ندارد.

وی با بیان اینکه سازمان محیط زیست در چارچوب قانون راهبری‌های خوبی در جهت حمایت از صنایع داشته است، عنوان کرد: تلاش مجموعه بیتامین همواره بر این بوده که همکاری خوب در چارچوب قانون با این سازمان داشته باشد.

رئیس هیئت مدیره بیتامین در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت تولید، پرسنل فعال در این مجموعه و همچنین آخرین اقدامات زیست محیطی که در مجموعه بیتامین  انجام شده را به مدیر کل سازمان محیط زیست استان گلستان ارائه کرد.

کنعانی مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان گلستان نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم به مهندس هلاکوئی و تیم همراه وی، گفت: سازمان محیط زیست همواره در کنار تولیدکنندگان بوده و اینگونه نیست که در تقابل با صنعتگران باشد.

وی ادامه داد: اگر از سوی سازمان محیط زیست اخطاری به واحد صنعتی داده می‌شود در چارچوب قانون است و طبق قانون واحد دریافت کننده اخطار زمانی را دارد تا آن مشکلات را مرتفع کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان تصریح کرد: این سازمان وضعیت تولید و اشتغال در استان را مد نظر دارد اما قطعا مسائل زیست محیطی در بخش صنایع از اولویت‌های اصلی این سازمان است.

لازم به ذکر است در این جلسه معاون مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان، گزارشی از عملکرد زنجیره بیتامین و همچینن وضعیت آلایندگی کشتارگاه این مجموعه را ارائه کرد که در گزارش ارائه شده مشخص شد که این واحد تولیدی آلایندگی ندارد.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: