انتصاب مدیر جدید منابع انسانی بیتامین

به گزارش گروه رسانه و تبلیغات شرکت بیتامین استرآباد،طی حکمی از سوی مدیریت این شرکت، علیرضا ساوری به عنوان مدیر “منابع توسعه سازمان و منابع انسانی” شرکت بیتامین منصوب شد.

لازم به ذکر است پیش از این واحد منابع انسانی و اداری شرکت بیتامین به صورت مشترک فعالیت داشت که بنا به اهمیت کار کرد این دو بخش، مدیریت مجموعه بیتامین تصمیم به تفکیک این دو واحد داشته است.

در حکم مدیر منابع انسانی شرکت بیتامین آمده است:

بنا به تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی شرکت بیتاآمین تعیین می‌گردید.

بدیهی است ضرورت برنامه‌ریزی در امر مدیریت منابع انسانی و استفاده صحیح و شایسته از تمامی ظرفیت‌های انسانی در دسترس، ایجاب می‌نماید تا با نگرشی سیستمی، نسبت به بازنگری و اصلاح ساختار، به گونه‌ای که شاهد سازمانی توانمند، پاسخگو، روان و منظم و منضبط در شرکت باشیم، اقدام نمایید و تحقق این مهم، امری است که اهتمام هر چه بیشتر جنابعالی را در این خصوص طلب می‌نماید.

امید است با عنایت الهی و همکاری همکاران شرکت و واحدهای ذیربط، در انجام وظایف قانونی و حسن جریان امور، با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی موفق باشید.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: