بررسی مشکلات کارکنان کارخانه بیتامین دانه رامیان/خبرخوش مدیر منابع انسانی به کارگران

به گزارش واحد رسانه و تبلیغات شرکت بیتامین، نشست بررسی مشکلات کارکنان کارخانه بیتامین دانه رامیان در محل دفتر مدیریت این کارخانه با حضور آقای مهندس ساوری مدیر منابع انسانی شرکت بیتامین، خانم مهندس فغانی مدیر رسانه و تبلیغات شرکت، آقایان مهندس کوثری مدیر کارخانه و بیانی نماینده کارگران برگزار شد.

در این جلسه نماینده کارگران با بیان اینکه مشکلات و دغدغه‌های کارگران به صورت دوره‌ای به مدیر کارخانه انتقال داده می‌شود، گفت: در حال حاضر کارگران دو دغدغه تصحیح ساعت کاری و تامین لباس کار برای فصل سرد را دارند که البته این موضوع به مدیر کارخانه منتقل شده است.

مهندس کوثری مدیر کارخانه بیتامین دانه نیز در راستای دغدغه‌های کارگران این کارخانه، اعلام کرد: در بحث تصحیح ساعت کاری مراتب به مدیران شرکت بیتامین انتقال داده شده و درباره لباس کار متحد الشکل نیز تدابیر لازم اتخاذ شده و متناسب با فصل لباس‌های به کارگران داده خواهد شد.

ساوری مدیر منابع انسانی شرکت بیتامین نیز در این جلسه با بیان اینکه از نزدیک با کارگران صحبت‌های درباره دغدغه‌های آنها داشتم و مشکلات مطرح شده را به مدیریت شرکت منتقل خواهم کرد و این موضوعات را پیگیری می‌کنیم، عنوان کرد:الحمدالله کارگران بیتامین دانه با درایت و مدیریت، مدیر کارخانه  و شرکت دغدغه‌های چندانی نداشتند و مواردی که اعلام شد نیز در چند روز آینده با پیگیری‌های لازم برطرف خواهد شد.

وی درباره افزایش حقوق کارکنان شرکت بیتامین دانه نیز اضافه کرد: در چند روز آینده و با تشکیل جلسه برای بررسی حقوق‌های کارکنان شرکت و زیر مجموعه‌های آن این دغدغه کارکنان کارخانه نیز مرتفع خواهد شد.

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: