تشکیل کارگروهی بین “بیتامین” و “بانک قرض الحسنه مهر ایران” برای ارتقاءهمکاری‌ها

به گزارش واحد رسانه و تبلیغات زنجیره بیتامین، دکتر عسگری ریاست امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان گلستان با حضور در دفتر مرکزی زنجیره بیتامین با دکتر سید رضا یحیی‌پور مدیرعامل و مهندس میثاق هلاکوئی رئیس هیئت مدیره این زنجیره دیدار و گفت‌وگو کرد.

هلاکوئی:حلقه واسط بین تولیدکننده و مشتری را از بین برده‌ایم/حسن‌زاده:زنجیره تولید در استان باید کامل شود

در ابتدای این جلسه دکتر یحیی‌پور مدیرعامل زنجیره بیتامین ضمن خوشامدگویی به ریاست امور شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: خوشحالیم که این بانک در سیاست‌های خود تغییراتی در جهت حمایت از تولید داشته است.

وی با بیان اینکه مجموعه بیتامین با اکثر بانک‌های کشور همکاری دارد، عنوان کرد: امیدواریم این جلسات باعث افزایش همکاری بیشتر فی مابین شود.

مدیرعامل زنجیره بیتامین تصریح کرد: لازم است تا کارگروهی متشکل از واحد اداری، مالی و منابع انسانی بیتامین با بانک تشکیل شود تا موضوعاتی که در جلسه مطرح شد را پیگیری کنند.

مهندس هلاکوئی نیز در این جلسه ضمن خیرمقدم به ریاست امور شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: امیدواریم این جلسات باب همکاری‌های مستمر برای هر دو طرف شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های در هر دو طرف وجود دارد که باید با روش‌های سلامت این ظرفیت‌ها را به هم وصل کنیم، افزود: باتوجه به اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران بانکداری در جهت تسهیلات خرد است می‌تواند اقدامات مناسبی در جهت همکاری با زنجیره بیتامین داشته باشد.

رئیس هیئت مدیره زنجیره بیتامین با تاکید بر اینکه سیاست جوانگرایی در این زنجیره را در پیش گرفته‌ایم که در همین راستا است که میانگین سنی پرسنل ما بین 30 تا 35 است، گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران می‌تواند در جهت کمک به پرسنل بیتامین در تهیه اقلام اولیه زندگی خود کمک شایانی داشته باشد.

عسگری ریاست امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان گلستان نیز در این جلسه ضمن ارائه‌ گزارشی از عملکرد این بانک از سال 1386، گفت: بیشتر ارتباط بانک با اقشار کم درآمد جامعه است و تسهیلات ارزان قیمت با نرخ صفر تا 4 درصد به مشتریان خود ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه در چند سال گذشتته و با حمایت‌های لازم از این بانک تبدیل به یک ابر بانک شده‌ایم، افزود: بحث شفافیت در این بانک همواره سرلوحه اقدامات قرار گرفته  و به همین دلیل است که در حال حاضر 17 میلیون مشتری در سطح کشور داریم که 500 هزار نفر از این عدد همشهریان گلستانی ما هستند.

ریاست امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان گلستان با تاکید بر اینکه رعایت مسائل شرعی و اقتصادی همواره سرلوحه کاری بانک بوده است، ادامه داد:در حال حاضر وصول مطالبات بانک چالشی نیست و 99 درصد مشتریان اقساط خود را به موقع پرداخت ‌می‌کنند.

عسگری ضمن توضیح درباره طرح‌های موجود در این بانک برای همکاری با زنجیره بیتامین اعلام کرد که در حال حاضر به سمت بانکداری سبز حرکت می‌کنیم، اظهار داشت:در کشور 510 شعبه داریم که از این عدد 17 تا در استان گلستان و مشخصا 6 شعبه در شهرستان گرگان در حال خدمت رسانی به همشهریان عزیز هستند.

 

وبلاگ آشپزی با بیتامین را اینجا ببینید: